Производи

Филтрирај по цена
ден.
ден.

Производи

44 резултати ( 1-12 )
Image of Староградско црвено пиво 0,33l

Староградско црвено пиво 0,33l

Пакет 6 х 0,33l

240,00 ден.

Староградско Црвено е прво македонско вистинско црвено пиво, кое по вкус e во ранг на ирските црвени пива.

Image of Староградско темно пиво 0,33l

Староградско темно пиво 0,33l

Пакет 6 х 0,33l

252,00 ден.

Вистинските љубители на пиво веднаш ќе ги препознаат автентичниот и богат вкус, аромата и премиум квалитетот на Староградско Темно.

Image of Староградско светло пиво 0,33l

Староградско светло пиво 0,33l

Пакет 12 х 0,33l

455,00 ден.

Староградско, првото непастеризирано пиво во Македонија е премиум светло пиво, произведено по традиционален германски рецепт, со уникатна боја на зрело жито и бујна и цврста пена.

Image of Зелен Цар 0,33l

Зелен Цар 0,33l

Пакет 6 х 0,33l

369,00 ден.

Премиум светло пиво, произведено по традиционален германски рецепт. Содржи 100% јачменов германски слад, без додаток на други житарки.

Image of Горска мечка 0,33l

Горска мечка 0,33l

Пакет 12 x 0,33l

360,00 ден.

Моќта на Горска мечка доаѓа од високиот процент на кофеин, таурин и витамин од групата Б.

Image of Гора леден чај Праска 0,5l

Гора леден чај Праска 0,5l

Пакет 12 х 0,5l

360,00 ден.

Гора леден чај од Праска е совршен пијалок за топло време или кога и да посакате кул и вкусен пијалок.

Image of Гора леден чај Праска 1,5l

Гора леден чај Праска 1,5l

Пакет 6 х 1,5l

310,00 ден.

Гора ледениот чај од Праска е совршен за топло време или кога и да посакате кул и вкусен пијалок.

Image of Гора леден чај Брусница 0,5l

Гора леден чај Брусница 0,5l

Пакет 12 х 0,5l

360,00 ден.

Гора леден чај од Брусница е незаменлив дел од палетата на производи на брендот Гора. Доаѓа во пакување од 0.5l и 1.5l

Image of Гора леден чај Брусница 1,5l

Гора леден чај Брусница 1,5l

Пакет 6 х 1,5l

310,00 ден.

Гора леден чај од Брусница е незаменлив дел од палетата на производи на брендот Гора. Доаѓа во пакување од 0.5l и 1.5l

Image of Гора леден чај Лимон 0,5l

Гора леден чај Лимон 0,5l

Пакет 12 х 0,5l

360,00 ден.

Гора леден чај Лимон е вкусен и освежителен. Прегрнете го цитрусното блаженство од ледениот чај од лимон, вашиот совршен летен придружник.

Image of Гора леден чај Лимон 1,5l

Гора леден чај Лимон 1,5l

Пакет 6 х 1,5l

310,00 ден.

Гора леден чај Лимон е вкусен и освежителен. Прегрнете го цитрусното блаженство од ледениот чај од лимон, вашиот совршен летен придружник.

Image of Гора Оранж 1,5l

Гора Оранж 1,5l

Пакет 6 х 1,5l

250,00 ден.

Освежувачките газирани безалкохолни сокови Гора се произведени од најдобрата Горска вода и овошна база (портокал) кои се идеално освежување во секоја прилика.

Newsletter

Претплати се на нашиот Newsletter!

Внеси ја твојата е-маил адреса и добивај ги најновите информации.

© 2024 Vendor x Купи Горска   

Vendor Logo