Verificiran Badge

Производи

Филтрирај по цена
ден.
ден.

Безалкохолни пијалаци

13 резултати ( 1-12 )
Image of Горска мечка 0,33l

Горска мечка 0,33l

Пакет 12 x 0,33l

360,00 ден.

Моќта на Горска мечка доаѓа од високиот процент на кофеин, таурин и витамин од групата Б.

Image of Гора леден чај Праска 1,5l

Гора леден чај Праска 1,5l

Пакет 6 х 1,5l

310,00 ден.

Гора ледениот чај од Праска е совршен напиток за топло време или кога и да посакате кул и вкусен пијалак.

Image of Гора леден чај Брусница 0,5l

Гора леден чај Брусница 0,5l

Пакет 12 х 0,5l

360,00 ден.

Гора леден чај од Брусница е незаменлив дел од палетата на производи на брендот Гора. Доаѓа во пакување од 0.5l и 1.5l

Image of Гора леден чај Брусница 1,5l

Гора леден чај Брусница 1,5l

Пакет 6 х 1,5l

310,00 ден.

Гора леден чај од Брусница е незаменлив дел од палетата на производи на брендот Гора. Доаѓа во пакување од 0.5l и 1.5l

Image of Гора леден чај Лимон 0,5l

Гора леден чај Лимон 0,5l

Пакет 12 х 0,5l

360,00 ден.

Гора леден чај Лимон е вкусен и освежителен. Прегрнете го цитрусното блаженство од ледениот чај од лимон, вашиот совршен летен придружник.

Image of Гора леден чај Лимон 1,5l

Гора леден чај Лимон 1,5l

Пакет 6 х 1,5l

310,00 ден.

Гора леден чај Лимон е вкусен и освежителен. Прегрнете го цитрусното блаженство од ледениот чај од лимон, вашиот совршен летен придружник.

Image of Гора Оранж 1,5l

Гора Оранж 1,5l

Пакет 6 х 1,5l

250,00 ден.

Освежувачките газирани безалкохолни сокови Гора се произведени од најдобрата Горска вода и овошна база (портокал) кои се идеално освежување во секоја прилика.

Image of Гора Газоза 1,5l

Гора Газоза 1,5l

Пакет 6 х 1,5l

250,00 ден.

Освежителен, со специфичен вкус и арома, произведен со најдобрата Горска вода и крушков екстракт.

Image of Гора Мултивитамин 1,5l

Гора Мултивитамин 1,5l

Пакет 6 х 1,5l

420,00 ден.

Гора Мултивитамин овозможува одличен освежителен вкус, збогатен со 8 витамини.

Image of Гора Мултиред 0,5l

Гора Мултиред 0,5l

Пакет 12 х 0,5l

400,00 ден.

Гора Мултиред нуди освежителен и природен вкус на цреша, јагода, малина, капина и боровница.

Image of Гора Мултиред 1,5l

Гора Мултиред 1,5l

Пакет 6 х 1,5l

420,00 ден.

Гора Мултиред нуди освежителен и природен вкус на цреша, јагода, малина, капина и боровница.

Image of Гора Праска 1,5l

Гора Праска 1,5l

Пакет 6 х 1,5l

420,00 ден.

Гора соковите нудат неверојатно овошно освежување кое содржи витамини, хранлива вредност и течности кои се потребни за одржување на вашата хидратацијата.

Newsletter

Претплати се на нашиот Newsletter!

Внеси ја твојата е-маил адреса и добивај ги најновите информации.

© 2024 Vendor x Купи Горска   

Vendor Logo