Производи

Филтрирај по цена
ден.
ден.

Горскa+

4 резултати ( 1-4 )
Image of Горска+ ФИТНЕС 0,5l

Горска+ ФИТНЕС 0,5l

Пакет 12 х 0,5l

400,00 ден.

Горска+ ФИТНЕС е функционална вода која е богата со Л-карнитин. Л-карнитинот е природен нутрициент кој игра суштинска улога во енергетскиот метаболизам на телото.

Image of Горска+ СПОРТ 0,5l

Горска+ СПОРТ 0,5l

Пакет 12 х 0,5l

550,00 ден.

Горска+ СПОРТ  е  функционална вода која содржи изотоник со вкус на лимон и грејпфрут.

Image of Горска+ РЕЛАКС 0,5l

Горска+ РЕЛАКС 0,5l

Пакет 12 х 0,5l

590,00 ден.

Горска+ Релакс е висококвалитетна функционална вода која содржи екстракт од семе од коноп и грејпфрут.

Image of Горска+ ИМУНО 0,5l

Горска+ ИМУНО 0,5l

Пакет 12 х 0,5l

480,00 ден.

Комбинацијата од алое вера и ацерола ја прави идеална вода за секојдневна употреба и задоволување на дневните потреби на организмот со витамини и антиоксиданси.

Newsletter

Претплати се на нашиот Newsletter!

Внеси ја твојата е-маил адреса и добивај ги најновите информации.

© 2024 Vendor x Купи Горска   

Vendor Logo