Горска вода газирана со вкус на лимон

1,5L PET

Комбинацијата на најквалитетната природна вода Горска и вкусот на лимон ќе го надополнат вашето освежувачко искуство. Горска лимон со својот уникатен вкус ви нуди овошна хидратација и ревитализација на вашето тело и ум. Горска лимон е одличен пијалок за секое годишно време и за секоја пригода.


Напомена: 
АКЦИЈА: За секој купен пакет (6х 1.5л) Горска газиранa со вкус на лимон, добивате подарок: Горска+ IMMUNO од 0.5л, висококвалитетна функционална вода обогатена со ацерола и алое вера.
Цена: 
132ден
© 2021 kupigorska.mk