Горска вода газирана

1,5L PET

Горска газираната вода има неверојатен спој на меурчиња со балансиран состав за неверојатно освежување. Комбинацијата на минерали и минерални соли гарантираат благосостојба на вашите витални функции, психолошкото и физичкото здравје.


Напомена: 
АКЦИЈА: За секој купен пакет (6х 1.5л) Горска газиранa, добивате подарок: Горска+ IMMUNO од 0.75л, висококвалитетна функционална вода обогатена со ацерола и алое вера.
Цена: 
132ден
© 2021 kupigorska.mk