Производи

Филтрирај по цена
ден.
ден.
4 резултати ( 1-4 )
Image of Староградско црвено пиво 0,33l

Староградско црвено пиво 0,33l

Пакет 6 х 0,33l

240,00 ден.

Староградско Црвено е прво македонско вистинско црвено пиво, кое по вкус e во ранг на ирските црвени пива.

Image of Староградско темно пиво 0,33l

Староградско темно пиво 0,33l

Пакет 6 х 0,33l

252,00 ден.

Вистинските љубители на пиво веднаш ќе ги препознаат автентичниот и богат вкус, аромата и премиум квалитетот на Староградско Темно.

Image of Староградско светло пиво 0,33l

Староградско светло пиво 0,33l

Пакет 12 х 0,33l

455,00 ден.

Староградско, првото непастеризирано пиво во Македонија е премиум светло пиво, произведено по традиционален германски рецепт, со уникатна боја на зрело жито и бујна и цврста пена.

Image of Зелен Цар 0,33l

Зелен Цар 0,33l

Пакет 6 х 0,33l

369,00 ден.

Премиум светло пиво, произведено по традиционален германски рецепт. Содржи 100% јачменов германски слад, без додаток на други житарки.

Newsletter

Претплати се на нашиот Newsletter!

Внеси ја твојата е-маил адреса и добивај ги најновите информации.

© 2024 Vendor x Купи Горска   

Vendor Logo