Verificiran Badge

Производи

Филтрирај по цена
ден.
ден.

Ледени чаеви

6 резултати ( 1-6 )
Image of Гора леден чај Праска 0,5l

Гора леден чај Праска 0,5l

Пакет 12 х 0,5l

360,00 ден.

Гора леден чај од Праска е совршен напиток за топло време или кога и да посакате кул и вкусен пијалак.

Image of Гора леден чај Праска 1,5l

Гора леден чај Праска 1,5l

Пакет 6 х 1,5l

310,00 ден.

Гора ледениот чај од Праска е совршен напиток за топло време или кога и да посакате кул и вкусен пијалак.

Image of Гора леден чај Брусница 0,5l

Гора леден чај Брусница 0,5l

Пакет 12 х 0,5l

360,00 ден.

Гора леден чај од Брусница е незаменлив дел од палетата на производи на брендот Гора. Доаѓа во пакување од 0.5l и 1.5l

Image of Гора леден чај Брусница 1,5l

Гора леден чај Брусница 1,5l

Пакет 6 х 1,5l

310,00 ден.

Гора леден чај од Брусница е незаменлив дел од палетата на производи на брендот Гора. Доаѓа во пакување од 0.5l и 1.5l

Image of Гора леден чај Лимон 0,5l

Гора леден чај Лимон 0,5l

Пакет 12 х 0,5l

360,00 ден.

Гора леден чај Лимон е вкусен и освежителен. Прегрнете го цитрусното блаженство од ледениот чај од лимон, вашиот совршен летен придружник.

Image of Гора леден чај Лимон 1,5l

Гора леден чај Лимон 1,5l

Пакет 6 х 1,5l

310,00 ден.

Гора леден чај Лимон е вкусен и освежителен. Прегрнете го цитрусното блаженство од ледениот чај од лимон, вашиот совршен летен придружник.

Newsletter

Претплати се на нашиот Newsletter!

Внеси ја твојата е-маил адреса и добивај ги најновите информации.

© 2024 Vendor x Купи Горска   

Vendor Logo